panorama uvodni panorama uvodni panorama uvodni panorama uvodni panorama uvodni


Penzion Milná - krátký úvod

Penzion Milná se nachází na Lipně, v krásné šumavské krajině. Celoročně se u nás můžete ubytovat ve Vámi zvoleném termínu. Ubytování můžete využít s Vaší rodinou, ale také ve více lidech, s partou přátel. Na výběr máte z našich dvou nebo čtyř lůžkových pokojů. Velmi oblíbené jsou pobyty spojené se sportovními aktivitami v okolí lipenské přehrady. Vaši dovolenou zde strávíte v klidné lokalitě obklopeni přírodou. Kousek za domem začíná les, který je rájem houbařů. Lipenská přehrada je vzdálena pouhé dva kilometry. - penzion Lipno Šumava je v rozumném dojezdu i na páteční odpoledne.

Penzion na lipně

Ceník ubytování

Vedlejší sezóna I
5.1.-30.6.
Hlavní sezóna I
1.7.-31.8.
Vedlejší sezóna
1.9. - 26.12.
Hlavní sezóna II.
27.12. - 4.1.
Osoba/noc485 Kč485 Kč485 Kč585 Kč

Rekreační poplatek úřadu městyse činí 20 Kč za osobu na den (není zahrnut v ceně).
Při pobytu kratším než 7 nocí, cena dohodou.
Pes po dohodě, celoročně 150 Kč/noc.
Klient je povinnen před ukončením pobytu a předáním objektu provést závěrečný úklid, který spočívá v úklidu pokoje, koupelny, kuchyňské linky a setření podlah. Za neprovedení závěrečného úklidu je pronajímatel oprávněn požadovat úhradu ve výši 500 Kč za neuklizený pokoj.
Možnost změny vyhrazena.

Poloha penzionu

Díky strategické poloze penzionu je to od nás všude kousek a proto nebudete mít problém s rozhodováním, kam se vydáte na výlet a za zábavou. Nevěříte? Přesvědčte se pohledem na naší interaktivní mapě . Naleznete zde vyznačená místa v okolí, která Vás určitě zaujmou.
Pro Vaši představu, Černá v Pošumaví je vzdálena 6km, Frymburk 4km a Lipno nad Vltavou necelých 13km.

Mapa lipna a penzionu

Co oceníte s partou přátel nebo vaší rodinou


Grilování a vše k němu vám zapůjčíme

V létě jistě nemůže chybět pořádná grilovačka! Na naší zahradě máte to správné zázemí -zahradní gril a hned vedle něj ohniště. Pokud ale počítáte s opékáním prasátka, určitě Vás nezklameme, po domluvě Vám zapůjčíme automatické zařízení na otáčení. Pokud máte v plánu i vlastní sud piva nechybí nám ani pípa.

grilování na lipně

Společenská místnost

Bojíte se, že ve špatném počasí nebudete mít co dělat? Ve společenské místnosti se jistě zabavíte. Máte zde možnost změřit své dovednosti v kulečníku, stolním fotbálku, šipkách, stolním tenise nebo dokonce ve Vašich tanečních kreacích. Místnost je připravena na diskotéku. Barevná hudba, stroboskop, UV světla a další světelné efekty si můžete zapnout dle Vašeho vkusu.

penzion - společenská místnost

Pro vaše děti

Pokud s sebou máte neúnavné děti, v létě pro ně máme na zahradě trampolínu (Ø 4m), na které se zaručeně unaví. Dále je zde zahradní bazén (Ø 4m), který jistě oceníte v parných dnech. V rohu zahrady pak stojí chaloupka na kuří nožce a houpačka. Děti bohužel nehlídáme, proto na všechny tyto aktivity je vstup na vlastní nebezpečí.

zábava pro děti

Penzion - Stravování

Na každém patře se nachází společná kuchyňka. Je zde vše potřebné pro přípravu snídaně, oběda či večeře. Vybavení zahrnuje: varnou plotýnku, mikrovlnnou troubu, rychlovarnou konvici, lednici s mrazákem, toustovač a samozřejmě nádobí. Pokud nepatříte zrovna mezi dobré kuchaře, nebo si chcete od vaření odpočinout, máme pro Vás domluvený odvoz zdarma do 2km vzdálené restaurace.


Jedete na kola či lyže?

Pokud se k nám chystáte na šumavské cyklostezky nebo na nedaleké sjezdovky určitě oceníte úschovnu pro vaše kola či lyže.


Zahrada

Náš penzion se nachází na kraji vesnice, tím pádem zde budete mít klid na relaxaci na dece, posezení v altánu, při grilování, zchlazení v zahradním bazénu nebo na cokoli jiného, co Vás napadne. Zahrada je oplocena, a tak Vašeho domácího mazlíčka můžete pustit proběhnout.

penzion šumava zahrada

Často kladené otázky

Je v penzionu možnost stravování ?

V penzionu neposkytujeme žádnou ze stravovacích služeb. Náhradou za to je na každém patře společná Kuchyňka.